Wystawy 2015

 

La Dam Latea CHOCOLATE AURORA 

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB Kielce - 21/11/2015
ex2/4 
wł Ewa Czarkowska

 


La Dam Latea GOLDEN LIGHT

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB Słowenia - 07/11/2015
ex1/ CAC / CACIB / BOB
nowy INTERCHAMPION
wł: Denis Cotugno

  


La Dam Latea GOLDEN LIGHT

IDS Busto Arsizio: ex1/6 resCAC
Raduno Cirn:  ex2/14
Insubria Winner: ex1, resCAC, resCACIB
wł: Denis Cotugno

 



 Njord of Poliarine Arktika 


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Hanower - Niemcy - 24/10/2015
ex1/ CAC / VDH / CACIB

handling: Kamil Koziol
wł. La Dam Latea & Morrowind kennel


 
 National Dog Show CAC - KNIN - 08.08.2015

La Dam Latea SON GOKU

ex1/ CAC / BEST OF BREED /  BEST OF GROUP
wł. Jelena Kapic (Croatia)

 



 Njord of Poliarine Arktika 


Krajowa Wystawa Psów CAC Koszalin - 19/07/2015
ex1/ Junior Winner / BOB Junior / finalista BIS Junior
nowy 
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

handling: Kacper Buła
wł. La Dam Latea & Morrowind kennel



Njord of Poliarine Arktika 


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB Warszawa- 12/07/2015
ex1/ Junior Winner / BOB Junior 

handling: Kamil Kozioł
wł. La Dam Latea & Morrowind kennel


La Dam Latea GOLDEN LIGHT

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB Lisbona - 11/07/2015
ex1/ CAC / resCACIB

wł. Denis Cotugno

  


Njord of Poliarine Arktika 


Kraowa Wystawa Psów Rasowych CAC - Gorzów Wielkopolski - 05/07/2015
ex1/ Junior Winner / BOB Junior 
handling: Wiktoria Winowicz
wł. La Dam Latea & Morrowind kennel


Raduno Cirn Alba

La Dam Latea GOLDEN LIGHT

ex1/ CAC / BEST OF BREED

La Dam Latea CHOCOLATE AURORA

ex3
wł. Denis Cotugno

  



La Dam Latea SAN


 Exposition Canine Nationale à Douai CACS (France) - 20.06.2015
Open - 2nd place
(judge: Laurent Heinesche - Luxembourg)


Blackpool & District Canine Society Championship Show (UK) - 28.06.2015
Post Graduate - VHC (5th) (judge: Dr Goran Bodegard - Sweden)
Open - Reserve (4th)
(judge: Dr Goran Bodegard - Sweden)


Windsor Championship Show (UK) - 3.07.2015
Post Graduate - 1st place
(judge: Jenny Manley - UK)

The Terry Thorn Memorial Open Stakes - Reserve (4th)
(judge: J B Daltrey - UK)
 

 
Novi Marof - National Dog Show CAC

La Dam Latea GOLDEN SHINE

ex1/ CAC / BEST FEMALE

La Dam Latea CHROME MOON

ex1. JCAC, BOB Junior
wł. Jelena Kapic (Croatia)

 

La Dam Latea SAN
The Siberian Husky Club of Great Britain Championship Show - 19.04.2015
class: Undergraduate
3rd place

sędzia: John Ritchie
wł: Joanna & Pawel Prus



Njord of Poliarine Arktika 
 National Dog Show CAC Włoclawek 
vp1, BOB Puppy, 

BEST IN SHOW PUPPY!


handling: Kamil Koziol i Kacper Buła (BIS Junior)
wł. La Dam Latea & Morrowind kennel



International Dog Show Nitra 28/02/2015
La Dam Latea Golden Light - ex1, CAC, CACIB, BOS 
La Dam Latea Chocolate Aurora - ex1, Junior Winner 

sędzia: Gusti Ionescu

wł: Denis Cotugno 

 


La Dam Latea SAN
East Kent Canine Society - Open Show - 1.02.2015
judge: Helena Hutchings A.V. Pat Parkes Memorial Special Beginners Stakes - 1st place
judge: Sam Frary class: Post Graduate - 3rd place
wł: Joanna & Pawel Prus

 


 

International Dog Show Novegro (Italy) - 10.01.2015
La Dam Latea CHOCOLATE AURORA
 1 exc,  Best Young ( 5 points to championship)

wł: Denis Contugno
 



La Dam Latea SAN

Boston & District Canine Society - General Championship Show - 8.01.2015

judge: Anne Hardy
class: Post Graduate Bitch - 3/6 place
class: Open Bitch - 2/9 place and Qualification for Crufts 2015

Buckinghamshire Canine Society - Open Show - 10.01.2015
judge: Trish Barr
class: Post Graduate - 1st place

photo by Angie-Yvonne Johns-Davis 


wł: Joanna & Pawel Prus